načítání

Email marketing moderní generace

Stop emailingu, který končí ve složce SPAM, stop vyhozeným penězům i času. Cesta za raketovým nárůstem vašich prodejů právě začíná…Profesionální systém, který bude řešit komunikaci se zákazníky za vás

Správně nastavený automatizovaný emailing umí navýšit open-rate průměrně o 70,5 %.

Dokáže totiž zabezpečit, aby byl email odeslán v tu pravou dobu, bude za vás myslet na zákazníkovy narozeniny a nabídne mu takový obsah, který jej skutečně zajímá a který nebude vnímat jako reklamu. Váš zákazník u nás totiž získává statut hýčkané celebrity a ve finále ani nepozná, že s ním komunikuje stroj. A v tom je to kouzlo.

Email marketing
Email marketing - editor

Intuitivní Drag & Drop editor, který umí divy

Nudný email? Tohle spojení dostaneme vašim zákazníkům z hlavy! S naším vyspělým editorem si vytvoříte vizuálně perfektně propracované emaily, které nenechají vaše zákazníky na pochybách, že jste skutečný profesionál. Jen na vás bude vše - od barvy pozadí až po uspořádání bloků s obrázky, texty a odkazy. Kreativitě se meze nekladou, takže vzhůru do toho…

Velký důraz je kladen na to, aby obsah emailu vypadal ve všech emailových klientech co nejpodobněji tomu, jak jen vytvoříte v editoru. Proto jsme strávili spoustu času testováním a laděním Sendia na nejpoužívanějších emailových klientech a operačních systémech.

Thunderbird Outlook Office 365 Seznam Email Gmail Android Apple Windows BlackBerry Apple mail

Chci ještě blíže prozkoumat, co editor umí

Pokročilá správa kontaktů

Kontakty jsou pro online podnikání vším, proto s nimi v Sendiu nakládáme jako s pokladem a dáváme vám do rukou nástroj pro jejich účinnou správu, automatické filtrování a segmentování. Pracujte s kontakty hromadně dle věku, pohlaví a dalších příznaků – anebo je třiďte podle nákupního chování či bonity. Pohodlný import i export a zároveň správné skloňování každého českého jména i příjmení pak představují naši třešničku na dortu.

Chci se dozvědět ještě více o práci s kontakty
Email marketing - správa kontaktů

A/B testy - aneb otestujte si dopředu, který email funguje lépe, a ten pak rozešlete všem

Email marketing - správa kontaktů
×
Email marketing - správa kontaktů

Zbrusu nový email nejprve v několika obměnách odešlete malému vzorku odběratelů. I maličkosti dělají divy, takže si počkejte, až vám Sendio vyhodnotí nejúspěšnější variantu, a až tu odešlete všem ostatním odběratelům. Jednoduše testujte dopředu a vaše kampaně budou ještě účinnější.

Email marketing - personalizace

Personalizace – až 18x vyšší příjem na kampaň

Lidé nechtějí číst něco, co je nezajímá. Postavte proto svému úspěchu pevný základ a při každé rozesílce miřte do černého. Se Sendiem dostane každý jednotlivý zákazník do schránky vždy jen ten obsah, který má potenciál ho skutečně zaujmout, a vaše statistiky open-rate i finální nákupy z prokliku poletí nahoru. Hýčkejte si své zákazníky a vypalte rybník konkurenci, která odesílá všechno všem.

Mozify – zobrazte i to zakázané!

O co jde? Nejprve si v našem editoru vytvoříte email dle vašich představ. Nástroj Mozify pak převede vaše obrázky (fotky produktů, výsledky vašich služeb) tak, aby váš odběratel uviděl v případě, že má obrázky v emailech blokované, alespoň jejich náznak. Chytré, že? Věřte, že lidská zvědavost nezná mezí a i váš zvídavý odběratel klikne dál, aby viděl, co že pěkného a barevného mu posíláte.

Email marketing - mozify
Email marketing - automatizace

Automatické kampaně šetří váš čas

S automatickou rozesílkou Sendia už nebudete muset „hlídat“ vůbec nic. Welcome kampaně, opuštěný košík, poděkování za nákup, blahopřání k narozeninám a svátku anebo upozornění na výhodnou cenu doplňkového sortimentu přesně toho zboží, které si váš zákazník zakoupil před měsícem. A to vše bude doručeno zcela automaticky právě těm, kterých se to týká. Využijte čas na skutečné podnikání a ne hledění do diáře.

Statistiky – čísla co vás budou zajímat

Zhodnoťte úspěšnost jednotlivých emailových kampaní a využijte předchozích zkušeností s chováním vašich odběratelů ke zvýšení úspěšnosti dalšího emailingu. Sendio za vás sleduje vše, od celkového open-rate, přes počet prokliků na jednotlivé odkazy v emailu, zastoupení prohlížečů a operačních systémů – až po konkrétní chování Pepy Nováka.

Chci zjistit proč, jak a co všechno vyhodnocujete
Email marketing - statistiky

Optimální čas pro rozesílku? Najděte ho! Vaše emaily tak budou vidět

Někdo je sova a někdo skřivan. Věřte, že i tohle nás bude zajímat a dříve nebo později to zjistíme! Dle historie chování každého jednotlivého zákazníka přizpůsobíme čas odeslání vašeho emailu tak, abychom dosáhli co nejvyšší pravděpodobnosti, že zrovna v tuhle denní dobu bude mít chuť a prostor si emaily přečíst.

Chci rozesílat efektivně
Hodiny

Stručný přehled funkcí email marketingu

Pokročilý Drag & Drop grafický editor

pokročilý Drag & Drop grafický editor

Desítky předpřipravených šablon

desítky předpřipravených šablon

Oddělené záhlaví a zápatí

oddělené záhlaví a zápatí

Responzivita pro všechny emaily

responzivita pro všechny emaily

A/B testy

A/B testy

Mozify

Mozify

Optimalizace časové rozesílky

optimalizace časové rozesílky

Pokročilý správce souborů

pokročilý správce souborů

Optimalizace pro nejpoužívanější mailové klienty

optimalizace pro nejpoužívanější mailové klienty

SPAM testy před odesláním

SPAM testy před odesláním

API rozhraní

API rozhraní

Napojení na Google Analytics

napojení na Google Analytics

A mnohé další...

Update cookies preferences