načítání

Statistiky, díky kterým budete vědět, jak dál

Čísla, informace, fakta. Jasně měřitelná data, od kterých se budou odvíjet vaše další kroky. Stačí otevřít a vše budete mít jako na dlani. Automaticky a přehledně.Detailní statistiky, které vám pomohou soustředit se na cíl

Od teď budete mít čísla rádi.

Budete mít přehled skutečně nad vším. Co se jim líbí, kdy vás čtou, na jakém zařízení. Open-rate, CTR, počet doručených zpráv… A vše přehledně, online a přesně v té formě, která je pro vás nejčitelnější.

Statistiky
Statistiky - Přehledné grafy

Přehledné grafy a statistiky

Potřebujete si udělat celkový obrázek úspěšnosti vaší online komunikace? Zobrazte si kompletní statistiky a mějte jasno. Anebo nad daty aplikujte pokročilé filtry a vyhledejte pouze to, co vás právě zajímá. Veškerá data si navíc můžete nechat zobrazit v mnoha typech přehledných grafů.

Zjistěte ještě více o vašich zákaznících

Sendio je zvědavé a uloží si o vašich zákaznících téměř jakoukoliv zajímavou informaci. Můžete se dozvědět nejen, zda se připojují spíše z notebooků či z mobilů, ale také z jakých prohlížečů a operačních systémů.

Proč jsou statistiky tak důležité?

Čas jsou peníze a Sendio si klade za cíl vám šetřit obojí. Změřte si proto úspěšnost odezvy na jednotlivé prvky a kroky vaší online komunikace a vyhodnoťte si, jaká konkrétní kampaň stála za to a která šlápla vedle. Je jasné, že příště využijete know-how té první…

Statistiky doručitelnosti emailů do jednotlivých domén

Mějte přehled nad tím, kam a s jakou úspěšností odesíláte. Statistiky dle jednotlivých domén, včetně těch firemních, budete mít k dispozici na pár kliknutí.

Statistiky - Doručitelnost
Statistiky - Reporty

Automatické zasílání reportů

Nechte si na email zasílat souhrnný nebo zjednodušený report každý den, týden či měsíc – anebo kdy sami budete chtít.