načítání

Webové formuláře, které zvládne vytvořit každý

Potencionální zákazník se skrývá za každým návštěvníkem webu, vyzvěte ho k vyplnění kontaktu tou nejpohodlnější formou.

Inteligentní formuláře pro sběr kontaktů

Nové kontakty rychle a efektivně.

Kolik kontaktů dokáže pojmout vaše databáze? Všichni víme, že HODNĚ. Pojďme ji tedy efektivně naplnit. Zbrusu nové sběrné formuláře dle vašeho vlastního vkusu, desítky připravených šablon, automatický zápis nového kontaktu do databáze a finální personalizace nabídek pro každého nového odběratele zvlášť. Od teď realita.

Webové formuláře
Webové formuláře - editor

Vytvořte si jedinečný formulář dle svého vkusu

Už žádná nuda a stále stejná vyplňovací pole. Buďte skutečně sami sebou a přizpůsobte si vzhled sběrného formuláře tak, jak se to bude líbit právě vašim budoucím zákazníkům. Náš Drag & Drop editor je vám k dispozici. Narozdíl od konkurenčních produktů nejste při vytváření formulářů omezeni ničím, jen svou kreativitou. Můžete si také vybrat z galerie našich profesionálních šablon, doladit je dle svých představ a funkční sběr kontaktů může začít.

Chci ještě blíže prozkoumat, co editor umí

Automatické doplňování hodnot

Konec hloupým webovým formulářům! Ty naše umožňují automatické doplňování hodnot. Například z jména automaticky doplní pohlaví, svátek či oslovení, z poštovního směrovacího čísla formulář automaticky nabídne z výběru měst a obcí s tímto PSČ, doplní také okres, kraj, stát či telefonní předvolbu. Jako třešnička na dortu je vypočtení vzdálenosti v kilometrech k vaší firmě. Vše vám přijde okamžitě a přehledně do vaší emailové schránky. Propojením s email marketingem můžete nastavit automatické odpovědi, které budou zaslány návštěvníkovi po vypnění formuláře. Vaši potencionální zákazníci se tak budou cítit jako v bavlnce.

Webové formuláře - automatické doplňování

Vyzkoušejte si sami, jak naše formuláře fungují v praxi.

Webové formuláře - sběr kontaktů

Efektivní sběr a třídění kontaktů

Není zákazník jako zákazník, ten chce to a ten zas tohle. Dle vyplněných údajů z formulářů můžete všechny pěkně automaticky „rozškatulkovat“. Správné zařazení do příslušné kategorie je velmi důležité pro přizpůsobení nabídky i následný styl komunikace. Navíc každý váš výrobek nebo služba je v jiné cenové kategorii a můžete tak lehce poznat finanční možnosti zákazníka, nebo dle typu výrobku následně nabídnout pomocí email marketingu a pop-up notifikací další výrobek o který by mohl mít zájem. Nehažte zákazníky do jednoho pytle, byla by to velká škoda. Formulář lze také přeposlat dle vyplněných hodnot na určitého zaměstnance vaší společnosti, který se tímto typem zboží zabývá. Vaše poptávky se tak vždy dostanou do správných rukou.

Chci se dozvědět ještě více o práci s kontakty

Pracujte s formuláři jinak

Přidejte špetku kreativity a spojte Pop-up okno s formulářem. Anebo přizpůsobte zobrazení formuláře konkrétní akci uživatele. Možností máte spoustu, najděte pro svůj byznys tu nejlepší kombinaci a zajistěte, aby se každý návštěvník webu stal kontaktem ve vaší databázi.

Stručný přehled funkcí webových formulářů

Pokročilý Drag & Drop grafický editor

pokročilý Drag & Drop grafický editor

Desítky předpřipravených šablon

desítky předpřipravených šablon

Responzivita pro všechny formuláře

responzivita pro všechny formuláře

Pokročilý správce souborů

pokročilý správce souborů

Propojení s kontakty

propojení s kontakty

Třídění kontaktů dle zadaných informací

třídění kontaktů dle zadaných informací

Registrace přes sociální sítě

registrace přes sociální sítě

Propojení s webovými notifikacemi

propojení s pop-up notifikacemi

API rozhraní

API rozhraní

Optimalizace pro nejpoužívanější webové prohlížeče

optimalizace pro nejpoužívanější webové prohlížeče

Přehledné statistiky

přehledné statistiky

Napojení na Google Analytics

napojení na Google Analytics

A mnohé další...

Update cookies preferences