načítání

Pop-up notifikace a jejich potenciál

Díky pop-up notifikacím nabídneme každému stávajícímu zákazníkovi to nejlepší rovnou pod nos. Tedy – před oči. Sendio už bude dle historie procházení webu, bývalých nákupů nebo zařazení do seznamu vědět, jakou zajímavou novinku či nabídku konkrétnímu návštěvníkovi připravit. Využijte remarketing na 100 %!Účinný nástroj remarketingu? Pop-up notifikace!

Různé typy a styly notifikací, vyberte si to pravé pro vás!

Pop-up notifikace Sendio si můžete jednoduše upravit dle svých představ. V nabídce je hned několik typů notifikací jako například vyjížděcí zespod, či shora, klasické pop-up vyskakovací okno, notifikace přes celou obrazovku a další. Lze si také zvolit jestli chcete při zobrazení zatmavit či rozmazat obrazovku pod notifikací, nebo různé efekty zobrazení a skrytí notifikace. Samozřejmostí je také přizpůsobení zavíracího tlačítka, či jeho zobrazení až po určitém čase.

Typy pop-up notifikací
Webové notifikace - personalizace

Personalizace notifikací

Známe zákazníka, cílíme a nezahlcujeme. Akční nabídky, slevy, soutěže, e-book na míru - vše z toho vždy jen těm, kterým dané Pop-up okno přijde vhod. Díky propojení s email marketingem a webovými formuláři jsme schopni přesně a spolehlivě identifikovat návštěvníka vašeho webu. Spojením s vaším interním informačním systémem přes naše API pak získáme informace o tomto zákazníkovi, například co od vás již v minulosti koupil a nabídneme mu podle toho zboží či služby o které by mohl mít aktuálně zájem. Nejde tedy jen o to nabízet v zimě zimní kola, ale nabídnout zákazníkovi kola přímo pro jeho automobil jako na zlatém podnose. Zdá se vám to složité? Nebojte, není, rádi vám se vším pomůžeme.

Zobrazení v ten pravý okamžik

Správné načasování je vždy důležité. Nastavte si pop-up notifikaci dle svých – a zákazníkových potřeb. Zobrazte ji ihned po přechodu na stránku, po určitém čase, při pokusu o opuštění stránky, zascrollování na určitou pozici anebo vyvolání pomocí tlačítka či jiné události. Notifikaci lze také zobrazit v závislosti na počtu navštívených stránek, nebo po určité kombinaci procházení webu.

Webové notifikace - zobrazení

Vyzkoušejte si sami, jak naše notifikace fungují v praxi.

Webové notifikace - editor

Editor - cesta k originalitě

Připravte si pop-up notifikaci přesně takovou, jakou ji potřebujete mít. Vizuálně přitažlivou a zároveň maximálně efektivní. Jistou samozřejmostí je také výběr z již předpřipravených šablon Pop-up oken či vyjížděcích lišt v naší galerii. Všechny notifikace jsou responzivní pro použití na mobilních zařízeních. Pop-up notifikace můžete také kombinovat s formuláři a získávat tak efektivně kontakty na návštěvníky vašich webových stránek pro další komunikaci s nimi.

Chci ještě blíž prozkoumat, co editor umí

Má to smysl? Odpoví vám statistiky

Vše jako vždy měříme! Kolik návštěvníků vidělo, prokliklo a kolik díky zobrazené notifikaci koupilo. Sledujte, jak si váš web a Sendio rozumí. Budete překvapeni.

Chci zjistit, co všechno mi vyhodnotíte
Webové notifikace - statistiky

Stručný přehled funkcí pop-up notifikací

Pokročilý Drag & Drop grafický editor

pokročilý Drag & Drop grafický editor

Desítky předpřipravených šablon

desítky předpřipravených šablon

Responzivita pro všechny zařízení

responzivita pro všechny zařízení

Možnost vložení formuláře

možnost vložení formuláře

Pokročilý správce souborů

pokročilý správce souborů

API rozhraní

API rozhraní

Přehledné statistiky

přehledné statistiky

Napojení na Google Analytics

napojení na Google Analytics

A mnohé další...

Update cookies preferences